Home » Bez kategorii » DZIECI – DZIECIOM

DZIECI – DZIECIOM

Od kilku lat nasza szkoła współpracuje ze Stowarzyszeniem „Przedszkola Przyszłości”. W tym roku dołączamy się do prowadzonej przez nich akcji charytatywnej ”Dzieci – Dzieciom” współorganizowanej także przez Rzeszowskie Centrum Medyczne.

W związku z tym zwracamy się do rodziców, uczniów i nauczycieli z naszej szkoły z prośbą o pomoc w zbiórce trwałych artykułów spożywczych i chemicznych, które zostaną przekazane w formie paczek świątecznych dla dzieci oraz ubogich rodzin Polaków mieszkających na Ukrainie.

Zakupione produkty będzie można złożyć u wychowawców lub do oznaczonego pojemnika koło sekretariatu szkoły do dnia 10 grudnia 2021 r.

Koordynatorem akcji w szkole jest Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami – panią Marzeną Brudz i panem Grzegorzem Kruczkiem.