Home » Bez kategorii » PODSUMOWANIE TYGODNIA ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE

PODSUMOWANIE TYGODNIA ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE

W poniedziałek, na zajęciach z wychowawcą, wychowawcy przeprowadzili lekcję o życzliwości, ogłosili konkurs na najbardziej życzliwą osobę w klasie. Zadaniem uczniów było przygotowanie rymowanek o życzliwości. Na korytarzu szkolnym zawisła skrzynka życzeń i pozdrowień – każdy mógł do niej wrzucić coś miłego dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Przez cały tydzień przez radiowęzeł odtwarzano utwór "Happy". W środę uczniowie robili sobie zdjęcia w fotobutce. Sprawiło, to wszystkim wiele radości i zabawy. W czwartek uczniowie z samorządu szkolnego wspólnie wygłosili audycję o wolontariacie przez szkolny radiowęzeł. W ostatni dzień wręczono dyplomy i skromne upominki najbardziej życzliwym uczniom z danych klas. Rozdano pocztę z listami do adresatów z listami dotyczącymi życzliwości, a także zrobiono zdjęcia z drzewem, kolorem zielonym, który symbolizuje przyjaźń, nadzieję i wiarę w dobroć drugiego człowieka. W szkole została przygotowana wystawa z rymowankami o życzliwości, które stworzyli uczniowie. Serdecznie zapraszamy do poczytania.