Home » Bez kategorii » PAN ANDRZEJ WRÓBEL CZYTA W NASZEJ SZKOLE

PAN ANDRZEJ WRÓBEL CZYTA W NASZEJ SZKOLE

Okres przedświąteczny i gość świetlicowy w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” Pan Andrzej Wróbel – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Błażowej. Gość przeczytał nam trzy opowiadania o najważniejszych wartościach w życiu: miłości, przyjaźni i dobroci, które wybrał z przyniesionego ze sobą zbioru "Opowieści świąteczne". Książka, wraz z trzema innymi, pozostała w naszej świetlicowej biblioteczce. Kolejny etap naszego spotkania to wypowiedzi dyrektora dotyczące jego pracy oraz zajęć jakie GOK oferuje dla dzieci. Duże zaciekawienie wśród podopiecznych wywołała oferta proponowana przez naszego gościa na najbliższe ferie zimowe. W podziękowaniu za spotkanie grupa świetlicowa wręczyła laurkę, którą przygotowaliśmy specjalnie na tą okoliczność oraz złożyliśmy życzenia z tytułu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Od gościa dostaliśmy również bombkę świąteczną z dedykacją i życzeniami od GOK w Błażowej oraz pudełko pachnących, ręcznie wykonanych pierniczków.