Home » Aktualności » „Dla Kochanej Babci i Kochanego Dziadka”

„Dla Kochanej Babci i Kochanego Dziadka”

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. I tak też było w naszej szkole, gdzie uczniowie przybywający w świetlicy szkolnej postanowili uczcić tę uroczystość. Z tej okazji uczniowie z grup świetlicowych pod opieką pani Magdaleny Wyskiel, pani Moniki Wyskiel i pani Alicji Kurasz zaprezentowali 1 lutego 2016r. – w sali świetlicowej piękny program artystyczny zatytułowany: „Dla Kochanej Babci i Kochanego Dziadka”. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. W trakcie części artystycznej babcie i dziadkowie usłyszeli mnóstwo miłych i ciepłych słów pod swoim adresem. Ze wzruszeniem przyglądali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich niejednokrotnie gromkimi brawami. Natomiast na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Punktem kulminacyjnym całego programu było odśpiewanie jubilatom „Sto lat” oraz wręczenie drobnych upominków wykonanych samodzielnie przez dzieci. W dalszej części uroczystości goście mogli podziwiać wystawę przygotowaną przez wychowawczynie klas I, zatytułowaną: „Kiedy babcia była mała…” – na której znalazły się przedmioty przypominające dzieciństwa naszych babć i dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę z prawdziwym wzruszeniem. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim za przybycie. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Magdalena Wyskiel
Monika Wyskiel
Alicja Kurasz