Home » Bez kategorii » 28.09.2018 – ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

28.09.2018 – ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! – to hasło kolejnej już VIII akcji.  Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Dorośli, odpytywani ze znajomości tabliczki mnożenia mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Osoba, która w tym dniu zdała egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia otrzymała Certyfikat: Eksperta Tabliczki Mnożenia.
W naszej szkole tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” otrzymują uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z tabliczką mnożenia.  Są to:
Nikola Kielar – 4a
Aleksandra Gibała – 5b
Gabriela Bator – 6b

Gratulujemy uczniom logicznego myślenia i sprawności rachunkowej.
Dziękujemy również wszystkim dorosłym, którzy przystąpili do egzaminu z tabliczki mnożenia. Egzaminatorzy przeprowadzili egzamin dla : Burmistrza Błażowej, pań zajmujących się finansami gminy oraz dla dyrekcji i pracowników naszej szkoły.
Gratulujemy wszystkim bardzo dużej pamięciowej sprawności rachunkowej, dziękujemy za miłe przyjęcie egzaminatorów i udział w naszej akcji.