Home » Bez kategorii » JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA SZKOLNYM DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO NA SZKOLNYM DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM

Nasza szkoła korzysta z elektronicznego dziennika VULCAN. Korzystać z niego powinni wszyscy rodzice i starsi uczniowie naszej szkoły. Prosimy aby rodzice uczniów klas pierwszych i uczniowie starsi, którzy w tym roku dołączyli do naszej szkoły, założyli sobie na dzienniku konto. Jedno konto można założyć na jeden adres e-mail (np. jeżeli mama i tata chcą mieć oddzielne konta należy podać do szkoły dwa różne adresy e-mail, uczeń – aby mieć swoje konto musi podać swój adres). W razie problemów proszę o kontakt z wychowawcą lub administratorem.

Dziennik znajduje się po adresem https://uonetplus.vulcan.net.pl/gminablazowa/

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+
(film  instruktażowy) 

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+ 
(instrukcja tekstowa)