Home » Aktualności » Wydarzenia sportowe – kwiecień 2016 r.

Wydarzenia sportowe – kwiecień 2016 r.

11.04.2016 r. – Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych klas IV-VI  o Puchar Prezesa LKS Błażowianka Błażowa – Błażowa.

W gminnym halowym turnieju w piłce nożnej dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VI o puchar prezesa Reslogistic Błażowianka Błażowa wzięło udział osiem drużyn. Zwyciężyła drużyna SP Błażowa, która w finale pokonała SP Nowy Borek w rzutach karnych. Trzecie miejsce zajęła SP Futoma. Gratulacje!

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Woźniak, Łukasz Kuźmik, Julian Ślęczka, Michał Rabczak, Maciej Pociask, Adrian Kruczek, Sebastian Antonik, Patryk Trzyna, Patryk Bembenek, Olaf Sawicki.

25.04.2016 r. – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – finały gminne – mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców – Błażowa.

W rozgrywkach finałowych dziewcząt brało udział 5 drużyn: SP Nowy Borek, SP Białka, SP Kąkolówka, SP Futoma i SP Błażowa. Mecze był bardzo zacięty, ale udało się i nasze dziewczyny zdobyły I miejsce. Gratulacje!

W rozgrywkach chłopców brało udział 7 drużyn: SP Futoma, SP Kąkolówka, SP Piątkowa, SP Białka, SP Nowy Borek, SP Lecka, SP Błażowa. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane. W finale jednak nie udało się nam pokonać kolegów z Piątkowej, którzy zdobyli I miejsce.

Drużyna dziewcząt: Wiktoria Palczewska, Zuzanna Główka, Zuzanna Sowa, Kinga Jarosz, Sylwia Mazur, Aleksandra Osinko, Agnieszka Stec Klaudia Dziedzina, Wiktoria Szczygieł.

Drużyna chłopców: Lucjan Bator, Łukasz Kuźmik, Adrian Kruczek, Dominik Bembenek, Maciej Pociask, Sebastian Tynek.