Home » Aktualności » Finał Powiatu w mini piłkę koszykową dziewcząt

Finał Powiatu w mini piłkę koszykową dziewcząt

W dniu 30 stycznia 2015 r. w Głogowie Młp. odbyły się finały powiatowe w mini piłkę koszykową dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły znalazły się w gronie najlepszych drużyn powiatu rzeszowskiego. W zawodach brały udział: SP Głogów Młp, SP Dynów, SP nr 1 Mrowla, SP Błażowa. W pierwszym meczu, którego stawką było wejście do finału, nasze dziewczyny zmierzyły się z gospodyniami turnieju. Mecz był bardzo zaciekły, pierwsze dwie kwarty zakończyły się remisem, niestety w następnych dwóch częściach, drużyna z Głogowa okazała się lepsza. Została nam więc walka o trzecie miejsce. W drugim półfinale zmierzyły się drużyny SP Dynów kontra SP nr 1 Mrowla. Wygrała drużyna z Mrowli. W meczu o trzecie miejsce walczyłyśmy z drużyną z Dynowa. Mecz okazał się tak emocjonujący, że nawet kibice wstrzymywali oddech. Do ostatnich sekund nie było wiadomo kto zajmie upragnione „pudło”. Udało się! Nasze reprezentantki nie poddały się, walczyły do końca – i jest III miejsce!! W finale gospodynie nie dały szansy drużynie z Mrowli na zajęcie I miejsca.
Klasyfikacja końcowa finałów powiatowych w mini piłkę koszykową dziewcząt:

I miejsce SP Głogów Młp.
II miejsce SP nr 1 Mrowla
III miejsce SP Błażowa
IV miejsce SP Dynów

Skład naszej drużyny: Zuzanna Hus, Weronika Bartman, Paulina Malawska, Wiktoria Twrady, Julia Szczepan, Wiktoria Palczewska, Zuzanna Główka, Kinga Bieniek, Barbara Rząsa, Klaudia Dziedzina. Opiekunem dziewcząt jest pani Małgorzata Wróbel.