Home » Aktualności » Półfinały Powiatowe w Mini Piłkę Koszykową dziewcząt

Półfinały Powiatowe w Mini Piłkę Koszykową dziewcząt

W dniu 23.01.2015r. drużyna dziewcząt wraz z opiekunką udała się do Sokołowa Młp. na rozgrywki półfinałowe w koszykówkę. W zawodach brało udział cztery drużyny: SP Trzeboś, SP nr 1 Mrowla, SP Wola Zgłobieńska, SP Błażowa.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

W pierwszym spotkaniu z Trzebosią, dziewczyny zafundowały widzom prawdziwy sportowy „horror”.
W regulaminowym czasie gry, mecz zakończył się remisem, sędzia więc, podyktował 3 min. dogrywkę, która zakończyła się remisem! Jednak druga dogrywka przyniosła nam więcej szczęścia, dziewczyny wykazały się hartem ducha i pokonały przeciwniczki 15:10. W następnym meczu z drużyną z Mrowli, zabrakło bardzo niewiele do zwycięstwa, jednak rywalki okazały się lepsze. W trzecim spotkaniu z drużyną z Woli Zgłobieńskiej, nasza drużyna musiała dać z siebie wszystko, aby uzyskać awans do dalszych rozgrywek. Dziewczyny nie zawiodły! Wygrały! Po bardzo ładnej sportowej walce mogły z wielką radością i oczywiście z awansem wrócić do domu. GRATULACJE!