Home » Aktualności » Półfinały Powiatowe w Mini Piłkę Koszykową chłopców

Półfinały Powiatowe w Mini Piłkę Koszykową chłopców

W dniu 22.01.2015r. drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę wyruszyła do Głogowa Młp. na rozgrywki półfinałowe w koszykówkę. W zawodach brało udział cztery drużyny: SP Głogów, SP nr 1 Mrowla, SP Trzebownisko, SP Błażowa.
Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu chłopcy ulegli gospodarzom.

W drugim meczu z drużyną z Trzebowniska, zabrakło bardzo niewiele do zwycięstwa, ale w końcówce przeciwnikom dopisało szczęście. Jednak w trzecim spotkaniu nasza drużyna nie dała się pokonać zawodnikom z Mrowli i po bardzo ładnym i emocjonującym meczu pokonała przeciwników. Chociaż trzecie miejsce nie dało naszej drużynie awansu do finałów powiatowych, to i tak jesteśmy zadowoleni z chłopców, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i gminę na półfinałach powiatowych. 

Klasyfikacja końcowa:
I m SP Głogów
II m SP Trzebownisko
III m SP Błażowa (J. Woźniak, L. Bator, S. Tynek, Ł. Kuźmik, M. Pociask, A. Kruczek, B. Banaś, J. Bocek, J. Bury, S. Dziedzina, B. Pałys, D. Sobczyk)
IV m SP nr 1 Mrowla